Roho Contour Select Havalı Minder

Tekerlekli sandalye kullanıcılarının sık sık karşılaştığı sorunlardan birisi olan bası yarası sorununa çözüm olarak, Roho Contour Select Havalı Minder ürünü ile çıkıyoruz karşınıza. Bilindiği üzere tekerlekli sandalye kullanımı ne kadar rahat ve konforlu olursa olsun, oturulan yerin konforu ve ergonomisi de çok önemlidir. Bu yüzden çeşitli çalışmalar ve yenilikler ön plana çıkarılıyor ve pek çok marka tarafından sunuluyor.

Roho Contour Select Havalı Minder

Bu yazımızda sizler için Roho Contour Select Havalı Minder ürününü sunuyoruz ve ön plana çıkarıyoruz. Hem rahat bir kullanım, hem de konforlu bir oturma süreci ile oldukça keyifli bir rahatlık sağlayacak olan bu minderi şu şekilde anlatabiliriz, rahat, ergonomik, estetik ve konforlu bir havalı minder. Yani özel olarak üretiliyor ve tamamen kişiye özgü olarak şekil alıyor ve bası yarası dediğimiz, baskıdan oluşan yaraların oluşmasını engellemiş oluyor. Kalça bölgesinde ortaya çıkarılan bu sebepler ve seçenekleri en etkili şekilde minimuma indirecek olan Roho Contour Select Havalı Minder ürünü ile çok daha konforlu bir tekerlekli sandalye kullanımına sahip olacaksınız.

Üründe Kullanılan Neopren Ne Demek?

Neopren kloropren (2-kloro-I, 3-bütadien) polimerlerinin jenerik adıdır. Yani kullanılan yere göre özel bir polimer yapısı oluşturur ve kişinin konforu için önemlidir. Lateksinkine benzer bariyer koruması sağlayan petrol bazlı, çapraz bağlı bir film oluşturur. Bu sayede hem rahatlığı hem de estetiği salar ve ergonomiye ciddi katkı sunar. Çekme mukavemeti yüksek, ısıya ve ozona doğal kauçuktan daha dayanıklı olan sentetik kauçuktur. Bu sayede yıllar boyu kolaylıkla ve güvenle kullanılabilecek bir malzemedir diyebiliriz. Hem güvenli hem de konforlu bir malzeme olacağı için, Roho Contour Select Havalı Minder ürününü ön plana çıkarmak istiyoruz ve bu ürünle birlikte gayet keyifli bir kullanım sunacağını söylemek istiyoruz. Sağlık yapısı konusunda oldukça önemli olan Neopren, en çok sağlık ve medikal sektöründe kullanılıyor. Neopren kumaşın kullanım alanlarından biri de sağlık sektöründeki ortopedik ürünlerdir. Çünkü bu kumaş, yapısı itibari ile sağlık ile ilgili hastalıklarda pek çok detaya engel oluyor ve sorunların önüne geçiyor. Diz, dirsek, bel, el gibi bölgelerde koruyucu hareket sınırlayıcı veya çevre şartlarından ayırıcı olarak görev yapmaktadır. Yani tamamen bir set olarak düşünebiliriz. Bu işlemlerde kullanılacak malzemenin kaliteli, estetik ve elastik olması çok önemli olduğu için sizlere de bu kapsamda bir yenilik çıkmış olacak.

Roho Contour Select Havalı Minder ürünü de Neoplan yapısı ile üretilmiştir ve bu sayede söz konusu kumaş ile vücudumuzun herhangi bir bölgesi için gerekli olan ortopedik ürün çalışmaları ön plana çıkabilmektedir. Esnek olduğu için de bu özelliği sayesinde rahat kullanılır ve kullanıcıya rahatsızlık vermez bu yüzden uzun süreli olarak kullanılmak için tercih edilen ürünlerde bu malzemeler yer almaktadır. Özellikle neopren kumaşın çevredeki ısı değişikliklerine direnç göstermesi sayesinde romatizma ve eklem ağrıları üzerinde olumlu etkileri vardır. Bu yüzden tekerlekli sandalyelerde kullanılacak olan Roho Contour Select Havalı Minder ürünü için birkaç tıklama ile sipariş verebilirsiniz ve kaliteli, konforlu ve bası yarası gibi sorunlar olmadan büyük bir keyifle işlerinizi halledebilirsiniz. Tekerlekli sandalye kullanmak, artık bir sorun olmayacak sizler için. Tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi ile Roho Contour Select Havalı Minder ürününe ulaşmanız olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve fırsatlarımız için sitemizi takip etmeye başlayın.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın