Roho Mosaic Havalı Minder

Roho Mosaic Tekerlekli Sandalye Havalı Minderi

Roho Mosaic Havalı Minder

Tekerlekli sandalyeler için havalı minder denilince dünya genelinde ilk akla gelen marka tartışmasız ROHO markasıdır.

Roho marka havalı minder modellerinden en fazla tercih edilen modellerden biri ise “Roho Mosaic” modelidir. Rohonun mosaic modelinin çok tercih edilme nedenlerinden en önemlisi diğer roho modellerine göre Mosaic modelinin fiyat olarak daha uygun olması. Roho mosaic uygun fiyat seçeneği yanı sıra kullanım kolaylığı ve kalitesi gelmektedir.

Not: Aşağıdaki videoda Roho Mosaic modeline ilişkin tanıtım videosu bulunmaktadır. Videoyu izleyerek mindere dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Not Not: İlgili videoda ki ürünle satın aldığınız ürün bire bir örtüşmeyebilir. Bunun için iletişim bölümünde yer alan telefon numaramızdan müşteri temsilcilerimizle görüşerek satın alacağınız roho minderin hücre sayısı, en boy gibi ölçüleri hakkında daha geniş bilgi alınız.

Satın Alma İşlemleri

Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız / yapacağınız görüşme sonrası ürünü almaya karar verirseniz, sitemizde bulunan “Banka Hesap Numaralarımız” bölümündeki hesap numaralarımızdan birine ödeme yaptığınız anda ürün kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerimiz en geç 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firması tarafından elinize ulaşır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın