Kısaca Biz Kimiz

Genel anlamda medikal ürünler özelde ise engellilere özel (akülü sandalye, tekerlekli sandalye, yürüteç vb. gibi) medikal ürün satışı yapmaktayız. Bu anlamda önceden kurduğumuz Gold Medikal ve Jel Aküler web siteleriyle hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine yine engellilerin ihtiyaç duyduğu havalı minderler üzerine açmış olduğumuz rohominder.com web sitesiyle sizlere hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Merkezi Ankara Yenimahalle’de bulunan işyerimize uzak dostlarımıza internet üzerinden satış yapmak amacıyla kurulan Roho Minder web sitemizi zaman içerisinde sizlerden gelen öneriler üzerine daha da geliştireceğiz.

Neden Roho Havalı Minder

Bizden tekerlekli sandalye minderi alan, alacak olan müşterilerimizin Roho marka havalı minder dışında başka marka ürün satıp satmadığımızı soruyorlar. Onlara verdiğimiz hep aynı cevabı veriyoruz.

Hayır satmıyoruz!

Neden diye sorduklarında ise,

Çünkü insan sağlığı bizler için önemli cevabını veriyoruz.

Neden?

Piyasada bulunan bir çok havalı minder markası bası yarasını önlemede Roho Minderler kadar etkili değiller. Bu nedenle müşterilerimizin sağlığını tehlikeye atmamak adına roho marka havalı minderler dışında başka marka havalı minder satışını yapmam