En iyi 3 roho tekerlekli sandalye minderi

Tüm dünyada kabul görmüş kalitesiyle ve klinik verilerle kendisini kanıtlamış tekerlekli sandalye minderi roho havalı minderleri hastalık yada sakatlığı nedeniyle sürekli tekerlekli sandalyede oturmak zorunda kalan kişilerde oluşacak “bası” yaralarının önlenmesinde koruyucu etkisi vardır.

Bu inceleme dosyamızda Roho hvalı minder Ankara yetkili bayisi olarak satışını yaptığımız roho havalı minderleri içerisinde en iyi 3 markayı üç modeli inceleyeceğiz

Roho Harmony 

Roho Harmony

Roho markası adı altında inceleyeceğimiz ilk ürün Roho Harmony havalı minder. Harmony genel özellikleri işe şu şekildedir.

Ürünün imalatında Aır Floatatıon teknolojisi kullanılmıştır. Bu teknoloji kullanıcının oturma şekline uyum sağlayarak yumuşak dokunun / dokuların korunmasına yardımcı olur. Hava geçirgenliği olduğundan bası yarası oluşumu milimize edilmiştir.

Son derece hafif bir üründür. ROHO, deri ve yumuşak dokuların korunmasını sağlarken, derin doku yaralanması da dahil olmak üzere, basınç yaralanmalarını önlemek ve tedavi etmek için dünya çapında oturma çözümleri lideridir.

Ürün hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıya tıklayın: https://rohominder.com/roho-harmony-havali-minder/

Roho High Profile 

High Profile havalı minder sürekli oturmaya bağlı yumuşak doku sorunu / problemi yaşayan bireyler için optimum bir oturma sağlar. Hücresel tasarım, esnek ve yumuşak malzeme.

Ayarlanabilir

Yastık kişinin şekline ve ağırlığına göre ayarlanabilir. Minder, zaman içinde kişinin pozisyonundaki değişikliklere ayarlanabilir.

Yıkanabilir

Minder sabun ve su ile kolayca temizlenebilir. Minderin kılıfı çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Tamir edilme özelliğine sahiptir. High Profile ikili Bölmesinin benzersiz hücresel tasarımı, minderin vücudun hareketlerini sürekli olarak uyumlu hale gelmesini sağlar. Hücrelerin basit ayarlanması ve uygunluğu, gün boyunca her bireyin eşsiz cilt / yumuşak doku bütünlüğü ihtiyaçlarını karşılar.

Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayın: https://rohominder.com/roho-high-profile-havali-minder/

Roho Contour Select

Roho Contour Select tekerlekli sandalye minderi kontrollü tasarımı sayesinde leğen kemiğini tekerlekli sandalyeye yerleştirir. ISOFLO Bellek Kontrol ünitesi, dört bölmenin her birine havayı kilitler, bu da önden arkadan yandan hareketleri kitleyerek stabilite sağlar. CONTOUR SELECT minder, şekle ve ağırlığa göre ayarlanabilir ve zamanla pozisyonunuzu değiştirir.

Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız. https://rohominder.com/roho-contour-select-havali-minder/

Tekerlekli Sandalye Minderi SGK Geri Ödemesi

Bası yarası önleyici havalı minderler SGK geri ödemesi kapsamına giren medikal ürünlerdendir. SGK havalı minderler için 1.000 (bin) TL geri ödeme yapmaktadır. Ancak bu geri ödeme sadece GAZİLER için yapılmaktadır. Havalı minder SGK geri ödemelerine dair detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizi arayarak profesyonel destek alabilirsiniz.

NASIL SATIN ALABİLİRİM

Rohominder.com e-ticaret sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizi arayarak beğendiğiniz roho marka havalı minderin siparişini verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargolarımızla çok uygun fiyatlara gönderi yapmaktayız.

 

 

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın